מהפכי שיער

סגור

07/2011 :mako

מאת : לילי שרצקי אלמליח

נואשת לשינוי? קבלי 4 השראות אמיצות קבלי את השינוי המרענן של הקיץ: פריזורה חדשה לגמרי.

לקחנו 4 בנות אמיצות, מעצב שיער אחד וביום אחד – כולן הפכו את עורן: מהבלונדינית שהפכה לג'ינג'ית, מהרסטה גירל שעשתה מעשה האלי ברי, ויש גם את זאת שהלכה על חלק, ואחרונה חביבה שנעשתה מתולתלת לוהטת. מה דעתך?

לילי שרצקי אלמליח | mako | פורסם 14/07/11 10:33:41

לכל אחת זה קרה לפחות פעם אחת בחיים: מהפך אמיתי בפריזורה.

לא רק גזירת קצוות, לא עוד פוני סתמי – אלא שינוי של ממש. אם את בעד ריפרש עצמי, דומה שאין זמן טוב יותר מהקיץ להשתגע: קחי דוגמה מארבע הבנות הבאות שהגיעו ליום תספורות במספרת "קולי" לוולה פרופשיונלס, ויצאו כמו חדשות. תרתי משמע.

האם התספורת תתאים גם לך? ומה לגבי האיפור הנכון?

כל הפרטים וכל התמונות לפנייך. לפני משמאל --- אחרי מימין.

דניאל מג'ונג'נת לוהטת.

מצהובה לכתומה: להתראות בלונד, שלום ג'ינג'י צבע: "דניאל הגיעה עם שיער ארוך מאוד, בעל גוון צהוב", אומר לנו מעצב השיער קולי. "כשהיא נכנסה למספרה מיד הבנתי שאת השינוי אני רוצה להתחיל בשינוי הגוון הצהוב שהתקבל על שיערה עקב צביעה לא נכונה. החלטתי לעשות לה גוונים בהירים במסגרת השיער והפנים בכדי לתת לה אור. את כל הצהבהבות שטפנו בעזרת שטיפה שתשבור את הגוון הצהוב ותעמיק את הגוון". תספורת: "כדי ליצור מראה יותר מתאים לפנים של הילה, החלטתי ליצור פוני עם זווית הצידה ודירוג לאורך השיער. עיצוב תספורת זו משווה מראה קליל ופחות עמוס לשיער ארוך ומלא. הדירוג מוסיף נפח ומסגרת לשיער, ומחיה ומבליט את תווי הפנים.

השינוי הוא מיידי". לתחזוק המראה: קרם לחות ללא שטיפה לחלקלקות ושליטה לשיער סורר מסדרת enrich לוולה פרופשיונלס.

איפור: לתספורת כזאת מומלץ איפור קלאסי - מעודן, קליל וטבעי: בסיס: מייק אפ נטול שומן למראה אחיד.

עיניים: מעושנות בגוונים חמים המדגישים את גווני השיער וגוון העור. סומק: שימוש בגוונים חומים להדגשת עצמות הלחיים.

שפתיים: גוון טבעי ורך. מלוטשת.

כרמל, בתספורת קלילה וצעירה.

מארוכה לא-סימטרית: להתראות חוסר צורה, שלום ג'ניפר אניסטון תספורת: "כרמל הגיעה עם שיער ארוך מאוד, חסר צורה ועיצוב שהסתיר את פניה, והקנה מראה מרושל", אומר קולי. "מאחר ולכרמל פנים יפהפיות ועדינות, החלטתי לספר אותה בתספורת קלילה וצעירה: לקצר את שיערה לדרגת קארה עם זווית קלה מאחורה, ולהשאיר חלק קדמי ארוך יותר, כדי ליצור מראה של שנות ה-60 אך עם זיקה מודרנית. תספורת כזאת אפשר לעצב בגימור חלק, כמו גם גלי. בצבע לא נגענו שכן הוא מחמיא ונכון לגוון עורה של כרמל". לתחזוק המראה: קרם לחות ללא שטיפה לחלקלקות ושליטה לשיער סורר מסדרת enrich לוולה פרופשיונלס. איפור: איפור לפי מראה הקולג' גירל: מראה קליל ורענן, אביבי וטבעי, מתאים לימי הקיץ החמים. בסיס : מייק אפ קליל נטול שומן. עיניים : צללית ורדרדה בהירה ודגש של מסקרה שחורה. סומק: סומק בקרם ורוד, מתאים לימי הקיץ החמים, נטול שומן. שפתיים : טבעיות.

נעמה, ממתולתלת למתולתלת מאוד.

סוף סוף מתולתלת שלא רוצה להיות חלקה. מקורית

ממתולתלת למתולתלת מאוד: תלתלים זה טוב. מאוד צבע: "נעמה הגיעה עם שיער ארוך מאוד ומתולתל. ראשית, יצרנו גווני שמש בקודקוד של השיער, ולאחר מכן שטפנו את הגוונים בשטיפה בגוון דבש-חום" תספורת: "החלטתי לשמור על מסגרת השיער ולהישאר על שיער ארוך אבל ליצור דירוג מאוד חזק, תוך הדגשת מראה התלתלים המקורזל והפראי. הוספנו פוני עם מסגרת מאוד פתוחה לפנים, להגדשת תווי הפנים ותחימתם, ומתן טוויסט נוסף ומעניין לתספורת". לתחזוק המראה: קצף מגדיר לעיצוב השיער שיער מתולתל וגלי מסדרת enrich לוולה פרופשיונלס.

איפור: מראה ה"רוק גירל": מראה סקסי ומודגש, בהתאם לתספורת הפראית שעוצבה לה. בסיס: מייק אפ נטול שומן למראה אחיד עיניים: איליינר מודגש, חד ועמוק, מסקרה שחורה. סומק: גווני החום לדגש עצמות הלחיים שפתיים: אדום ורוד מודגש.

איזה אומץ! יפעת עושה מהפך אמיתי

האמיצה בחבורה: רסטה גירל עושה האלי ברי תספורת: "ליפעת עשינו שינוי מקצה לקצה: עידנו את המראה, שיקמנו את שיערה, הוספנו נשיות ורכות לתספורת, והתאמנו את המראה לאופייה. יפעת הגיעה עם ראסטות ויצאה קצוצה. הסיבה היא שתספורת קצרה עם דגש לפאות עושה רק טוב לעצמות הלחיים שלה. לאחר מכן, נעשתה החלקה משי כדי ליצור לה מראה נעים יותר לשיער ולשורשים. התספורת ללא ספק עוצבה בהתאם לאופייה של יפעת". זבנג וגמרנו. להתראות רסטות

איפור: המראה האלגנטי: איפור רך אך עדיין מודגש. מתאים לשעות הערב. בסיס: מייק אפ נטול שומן עיניים: מודגשות בצללית שחורה אפורה, שימוש בכמות נדיבה של מסקרה סומק: גווני חום להדגשת עצמות הלחיים ובנוסף מעט הסמקה על תפוחיי הלחיים להעניק אור וחיוניות לפנים שפתיים : טבעיות ורדרדות למראה רך.

שיער: מספרת "קולי" לוולה פרופשיונלס

איפור: רחלי זאדה makeup & cosmetics

לקחנו 4 בנות אמיצות, מעצב שיער אחד וביום אחד – כולן הפכו את עורן

קולי בפעולה, צילום׃ עודד קרני

מצהובה לכתומה, להתראות בלונד, שלום ג'ינג'י צבע

דניאל, צילום׃ עודד קרני

כרמל הגיעה עם שיער ארוך מאוד, חסר צורה ועיצוב שהסתיר את פניה, והקנה מראה מרושל

כרמל, צילום׃ עודד קרני

סוף סוף מתולתלת שלא רוצה להיות חלקה. מקורית

נעמה, צילום׃ עודד קרני

איזה אומץ! יפעת עושה מהפך אמיתי, רסטה גירל עושה האלי ברי תספורת

יפעת, צילום׃ עודד קרני

© קולי - מעצבי שיער   |   שד' רוטשילד 141 . תל אביב  |  03-6852020     |     www.collie.co.il